Nasza misja

Być źródłem inspiracji i realną pomocą przynoszącą wartość dla każdego zakupowca* na świecie.

*Jeśli coś kupujesz dla twojej firmy, to jesteś zakupowcem.

O nas

Jesteśmy międzynarodowym zespołem, który codziennie pomaga około 350 firmom w dobrych zakupach, dajemy cenne wskazówki i porady, w jaki sposób mogą osiągnąć oszczędności i lepszą rentowność. Oferujemy po prostu usługę „Zakupowiec” we właściwym tego słowa znaczeniu.

Jesteśmy całkowicie niezależni od branży i pomagamy klientom i dostawcom w zwiększaniu rentowności. Będąc częścią naszego całkowitego wolumenu zakupów, klient indywidualny osiąga lepszą cenę, a dostawca osiąga większy wolumen sprzedaży. Obie strony doświadczają to jako sytuację "win-win".

Dla małych i średnich firm zatrudnienie osobnego zakupowca we własnym biurze wiąże się z relatywnie dużymi kosztami. Taki pracownik musi naprawdę wylewać z siebie siódme poty, żeby zrównoważyć cenę swojego wynagrodzenia. Dzięki naszej koncepcji setki firm mogą teraz „zrzucić się” na tę ważną funkcję za ułamek ceny.

Nasza koncepcja przedstawia całkowicie nową i innowacyjną usługę zakupów. Wypróbuj nas!

Oto jak dla Ciebie pracujemy

Chętnie możemy negocjować z Twoimi obecnymi dostawcami - z naszego doświadczenia wynika, że często mogą zaoferować lepszą cenę, ponieważ możemy im zapewnić większe ilości zakupów. Nasi kupcy wynegocjowali już jedne z najlepszych cen na rynku z setkami renomowanych dostawców. Z umów tych mogą również korzystać wszyscy nasi klienci.

Obecny poziom cen na rynku jest dla nas zawsze „świeży”, a informacje o cenach otrzymujemy od naszych klientów z godziny na godzinę przez cały rok. Informacje te są niedostępne dla pojedynczego klienta. Jako nasz klient nie musisz samodzielnie „monitorować” rynku i renegocjować umów - będziemy regularnie wykonywać tę pracę za Ciebie, abyś miał więcej czasu na swoją podstawową działalność.

Gorąco pragniemy stworzyć prostszą i bardziej opłacalną sytuację pracy dla naszych klientów. Dodatkowo, chcemy uruchomić zupełnie nowy, inteligentny i niedrogi sposób na zapewnienie zakupowca wszystkim firmom. Uważamy, że czas na to jest aż nazbyt dojrzały, czego dowodem jest odbiór, jakiego doświadczamy ze strony klientów.

Nasi pracownicy

Pracownicy Zakupowca to doświadczeni ludzie, którzy od dziesiątek lat żyją w „presji czasu” prowadzenia firmy. Z doświadczenia wynika, że koncentracja na kosztach bardzo często zostawała przyćmiona przez inne kwestie, które w danym miejscu i czasie były pilniejsze. Na dłuższą metę często odbijało się to na wynikach finansowych.

Oskar profilowe

Oskar Pilch

Prezes Zarządu
oskar@zakupowiec.pl
519 546 649
Daniel profilowe

Daniel Czyż

Wiceprezes Zarządu
daniel@zakupowiec.pl
604 079 901
Marcin profilowe

Marcin Cieślar

Doradca Klienta / Umowy z dostawcami
marcin@zakupowiec.pl
533 068 520
Edwin profilowe

Edwin Nooitgedagt

Doradca Klienta / Sprzedaż
edwin@zakupowiec.pl
664 899 619